Terug naar WS homepage

Om deze website volledig te bekijken moet u een nieuwe Flash player downloaden.
Hetgeen u hieronder ziet is slechts een plaatsvervanger voor de echte navigatie.

Publiciteit

MobileMath

MobileMath

Waag Products

Self City

Self City

Waag Society magazine

Waag Society magazine

Scottie bij Consumenten TV

Pilot Jij en je Wijk

Studie naar Games Atelier

Publicatie over Frequentie 1550

Games Atelier lancering

SpinAward voor Frequentie 1550

Het Geheugenhuis

Fort Amsterdam met succes gespeeld

Revalideren in een virtuele wereld

Games Atelier opnieuw studieonderwerp

Onderwijs

Organisatie

Locative

Communicatie

Nieuws
Berichten uit de Society en wijde omtrek

Videoverslag MobileMath op Lowlands

MobileMath, het locatie-gebaseerde mobiele wiskundespel van Waag Society, is ook door deelnemers aan het Lowlands Festival dit jaar gespeeld.

Het festivalterrein en de ambience leenden zich uitstekend voor het rennen van geometrische figuren... (en dat het ook wel eens niet lukte blijkt uit dit verslag op de blog 'Fem learning' van Femke van Ooijen). Maar we kunnen nu zelf in het videoverslag gemaakt door Michiel van der Ros constateren dat MobileMath met veel enthousiame is gespeeld!

MobileMath is ontwikkeld voor de onderbouw van van de havo en het vwo, in samenwerking met het Freudenthal Instituut.

Meer informatie, de spelresultaten en een uitleg over het spel kan worden gevonden op www.mobilemath.nl.

 

Abonneren op nieuwsbrief of magazine

Abonneer u op onze nieuwsbrief per e-mail (maandelijks), het magazine (driemaandelijks) of de RSS-feeds (dagelijks).

Europese onderscheidingen Waag Society projecten

Vrijdag 10 oktober ontvingen de projecten Games Atelier en Teylers Bètalab beiden de Erasmus Euromedia Seal of Approval van de European Society for Education and Communication (ESEC).

3-12-2008 Imaginations: Landschappen

Op 3 december 2008 vind de vierde KillerTV-uitzending in de serie 'Imaginations' plaats met als thema 'Landschappen', samengesteld door regisseur Erik van Zuylen.

24-11-2008 Gouden @penstaart 2009

De Gouden @penstaart, de verkiezing van de beste website voor en door kinderen, is weer van start gegaan!

Video Republic

Op 6 oktober heeft de Britse denktank Demos een rapport gepubliceerd onder de titel 'Video republic' (verkrijgbaar onder een Creative Commons licentie). Het rapport gaat in op het gebruik van video in de digitale media in Europa door jongeren.

Personal Travel Assistant

In september werd de Connected Urban Development Conference 2008 (kortweg CUD-conferentie) gehouden in de Passenger Terminal in Amsterdam. Waag Society heeft voor de gemeente Amsterdam een film gemaakt, waarin een visualisatie wordt gegeven van de Personal Travel Assistant.

Image Radio 2008

Het vierdaagse festival Image Radio 2008 in Eindhoven biedt toeschouwers het eerste weekeinde van november een verrassende blik op nieuwe media.

Terugblik op PICNIC Young

Op de PICNIC Young website is een overzicht geplaatst van alle activiteiten tijdens dit onderwijsevent dat parallel aan PICNIC-conferentie werd georganiseerd in de laatste week van september.

CO2 meetpunt op de Waag

Het eerste meetpunt is op het dak van de Waag op de Nieuwmarkt in Amsterdam geplaatst. Het is de bedoeling dat dit het beginpunt wordt een netwerk van meetpunten onder de naam Sensornet.

< Vorige 10 Volgende 10 >